تبلیغات
رازهای موفقیت در زندگی زناشویی - رابطه جنسی تان با بودن موارد زیر خراب می شود

رابطه جنسی تان با بودن موارد زیر خراب می شود

همسریابی طوبی:

از گذاشتن این وسایل در اتاق خواب تان خودداری کنید تا رابطه جنسی بهتری داشته باشید. این وسایل میل جنسی تان را کم کرده و


,10 ویژگی همسر ایده آل در روابط جنسی  , آثار مخربی روی رابطه جنسی  , بامرور زمان میزان میل جنسی کاسته میشود ,[categoriy]


برخی وسایل در اتاق خواب هستند که می توانند بر زندگی زناشویی و روابط جنسی شما بدون آنکه بدانید تاثیر منفی بگذارند. این موارد عبارتند از :

عکس های خانوادگی موجود در اتاق خواب تان رابطه جنسی تان را خراب می کند

بر اساس تحقیقی که در مجله آمریکایی womens day منتشر شده است گاهی وجود عکس های خانوادگی در اتاق خواب این حس را به زوجین می دهند که در دید هستند و این موضوع باعث سرکوب تمایلات جنسی می شود. سعی کنید عکس پدر و مادر را در اتاق خواب نگذارید.

 تشک سفت یکی از عوامل مخرب در رابطه جنسی تان است

سفتی تشک نه تنها می تواند باعث کمردرد شود بلکه روی رابطه جنسی هم اثر منفی می گذارد. بهتر است تشک نرمی انتخاب کنید تا خوابیدن روی آن مشکل ایجاد نکند.

 پیژامه بلند و پشمی بر رابطه جنسیتان اثر بد می گذارد

شاید مخصوصا در فصل سرد سال تمایلی به پوشیدن لباس های باز نداشته باشید اما پوشیدن پیژامه پشمی با کفش های روفرشی بزرگ میل جنسی را در طرف مقابلتان از بین می برد. سعی کنید لگ های تو کرک که در عین حال شما را جذاب و زیبا نشان می دهد به پا کنید.

برای ورود به سایت همسریابی توران کلیک کنید:

 برای یک رابطه جنسیخوب لباس های کثیف را از اتاق تان بیرون کنید

لباس های کثیف و جوراب هایی که بوی عرق می دهد را از اتاق خوابتان بیرون بیندازید، بدنتان اگر بوی عرق می دهد حمام کنید و اجازه ندهید نفستان بوی بد بدهد.

 تلویزیون از دیگر عواملی است که اثری منفی بر رابطه جنسیتان دارد

به گفته محققان ایتالیایی وجود تلویزیون در اتاق خواب میل جنسی را ۵۰ درصد کاهش می دهد. محققان پس از زیر نظرگرفتن ۵۲۳ داوطلب متوجه شدند زوج هایی که در اتاقشان تلویزیون دارند ۴ بار در ماه رابطه جنسیبرقرار می کنند در حالی که این میزان در زوج هایی که تلویزیون در اتاق خوابشان ندارند.۲ بار در هفته یعنی ۸ بار در ماه است.

 تبلت و گوشی های هوشمند رابطه مستقیمی با میل جنسی تان دارد

بازی با تبلت یا کار با گوشی های هوشمند گاهی به قدری زوج ها را سرگرم می کند که برقراری رابطه جنسی را از یاد می برند. سعی کنید وقتی وارد اتاق خواب می شوید تمامی تکنولوژی ها را کنار بگذارید و حواستان به همسرتان باشد.
برچسب ها: همسریابی دوهمدل، همسریابی دوهمدم، همسریابی بهترین همسر، همسریابی توران81، همسریابی نازیار، همسریابی شیدایی، همسریابی طوبی،

تاریخ : چهارشنبه 10 آبان 1396 | 10:09 ق.ظ | نویسنده : admin admin | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.